ČR: Farmapark a Gutovka

May 29, 2017

Čo zaujímavé majú vo Farmaparku, čo to znamená Gutovka? Ako by sa spýtal Bob: "je to dobré alebo zlé, maminka?" V tomto prípade by som povedala, že je to VYNIKAJÚCE, aj Farmapark, aj športový areál Gutovka. :)

 

Farmapark, Soběhrdy - 30 minút od Prahy, nový rozľahlý areál s veľmi vkusne osadenými výbehmi pre zvieratká a atrakciami pre rodiny a hlavne deti. Ihriská vonkajšie aj vnútorné, lanové centrum, tubing, megahojdačka, vláčik, možnosť nakŕmiť zvieratká.... Reštaurácie sme tam stretli dve, ale čo nás špeciálne oslovilo, bola možnosť kúpiť si špekáčiky a mohli ste si ho sami upiecť na ohnisku. Keď už sme sa celkom unavili a chceli sa dostať naspäť, zavolali sme na tel.č.uvedené na mapke a došiel pre nás Taxi - také to golfové autíčko. Nemusím hovoriť, že keď sme z neho vystúpili, zaznieval ešte pokrik "eeetee" :))

 

Športový areál Gutovka sa nachádza priamo v Prahe. Už sme ho boli kedysi omrknúť, no tentokrát sme ho chceli vyskúšať za teplého počasia, keď už fungoval aj vodný park a bol to zase zážitok. Mrknite video a dajte vedieť kto sa k nám pridá nabudúce? :)

 

 

 

 

 

 

Užitočné linky a praktické info:

- Farmapark Sobehrdy - http://www.farmapark.eu/

Poplatky: Vstup vychádza cez víkend 220 Kč/dospelého na celý deň, 190 Kč na 4 hodiny. Deti do 90 cm neplatia, inak 180 Kč/celý deň, 150 Kč/4 hod.,  resp. Cez týždeň sú ceny o kúsok nižšie. 

Parkovanie je bezplatné, priamo pri vstupe do arealu. 

 

- Športový areál Gutovka - http://www.gutovka.cz/

Poplatky: Ihriská, skate park a vodný svet sú zadarmo, pripláca sa za rezervovanie kurtov, či za klzisko. Priamo v areáli je možné si zapožičať šport.potreby - korčule, lezeckú výstroj... viac na http://www.gutovka.cz/cenik/

Parkovanie: parkuje sa v okolitých uliciach zadarmo. 

 

Vo videu ste tiež mohli vidieť zábery z centra mesta - konkrétne Dyzajn Market na Námestí Václava Havla, či výhľady z mostu Legií. 

http://www.dyzajnmarket.com/

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

ČR: Cheb a Retro Múzeum

March 8, 2019

SR: Bibiana - medzinárodný dom umenia pre deti

January 13, 2019

1/15
Please reload

You Might Also Like: