ČR: Medzinárodný filmový festival Karlovy Vary

July 5, 2017

Festival má tradíciu siahajúcu až do povojnového obdobia a tento rok sa konal už 52.ročník. Počas festivalu sa premieta 170 celovečerných filmov v 10 kinosálach. Mesto festivalom v týchto dňoch doslova žije cez deň i v noci. Neuveriteľné množstvo sprievodných aktivít,  neuveriteľné množstvo ľudí, celebrít, či okázalých áut. Ale atmosféru by som dopriala zažiť každému, je to zážitok. Filmoví nadšenci stoja dlhé rady aj hodinu pred začatím filmu, aby sa im ušli miesta. Tí šťastnejší, sú akreditovaní, akurát aj tí si musia rezervovať lístok v dostatočnom predstihu. Najväčšia kinosála je v Hoteli Thermal s kapacitou 1120 ľudí!

 

My sme si užili aj baby friendly program a tak chlapci mohli vidieť open-air vysielanie českého D-čka. Neuveríte koho sme tam stretli :)) Bob a Bobek sa stretol s Bob a Bobkom! Viac vo videu: :)

 

 

 

S Peťkom sa nám podarilo dostať sa na dva filmy, taliansky "Fortunata" a francúzsky "Vnútorné slnko". Okrem filmov nás zaujali aj reklamné upútavky na Festival. Filmy zdieľať nevieme, ale upútavky áno. Zabavte sa: :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

ČR: Cheb a Retro Múzeum

March 8, 2019

SR: Bibiana - medzinárodný dom umenia pre deti

January 13, 2019

1/15
Please reload

You Might Also Like: